SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİMİZ

 • Mirengi Yazılım, ERP konusundaki tecrübeleri ve farklı sektörlerdeki müşterilerinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek belirli sektörlere hazır çözümler sunuyor.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

 • İster standart bir sistemi araştırıyor olun ister kendinize özgü bir uygulama bakıyor olun, her ikisini de Canias ERP ’de bulabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz Mirengi Yazılım'ın yenilikçi yazılım altyapısı, müşterilerin terzi usulü yazılım konseptinin avantajını yaşamasını sağlar. Bu nedenle, Canias ERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir.

  İlk konseptte, Mirengi Yazılım çözüm ve danışmanlık partneri olarak rol alır, size en uygun düzenlemenin belirlenmesi ve uygulanmasını sağlar. İkinci konseptte ise Mirengi Yazılım sizin geliştirme partneriniz olarak rol alır. Mirengi Yazılım bu anlamda programın kaynak kodu olan TROIA’ya müşterilerinin direkt erişimini sağlayarak maksimum yaratıcılık özgürlüğünü müşterilerine garanti eder.

  Projenin temel uyarlama aşamasına ek olarak, şirketinize özel olarak oluşturulan geliştirmeler ve süreçlerinizin yapısına göre kurgulanmış olan Canias ERP ’nin işletmenize adaptasyonu süresince sizi destekliyoruz.

UZMANLIĞIMIZ

 • ERP projeleri için uzun süreli deneyim ve tecrübe önemli bir faktördür. Mirengi Yazılım Danışmanları, aynı zamanda teknik ve uygulama konusunda uzmandırlar. Danışmanlarımızın analitik ve konsept bilgileri yanında programlama, problem çözme ve çözümleri uygulama konusundaki uzmanlıkları, müşterilerimizin desteklenmesi ve proje aşamasında büyük önem arz etmektedir. Danışmanlık ekibi, kapsamlı teknik deneyimlerinin yanında yerel ve ulusal birçok farklı sektörden firma ile gerçekleştirilen projelerde tecrübe sahibi olmuşlardır.

  Mirengi Yazılım, firmanıza en uygun olan çözümü tasarlamak ve bunu en verimli şekilde süreçlere uygulamak adına, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlamaya büyük önem vermektedir. Ek olarak, danışmanlarımız, son kullanıcıların ihtiyaçları ve ergonomik ekranlar konusuna da odaklanmaktadır.

  Entegre edilmiş bir ERP yazılımındaki en yüksek verimlilik noktası, çözümlerin tüm çalışanlar tarafından tamamı ile kabul edildiği anda ortaya çıkacaktır. Bu noktayı sağlamlaştırmak için, danışmanlarımız proje döngüsü içerisinde küçük gruplar halinde kullanıcı eğitimleri de vermektedir. Mirengi Yazılım farklı sektörlerin ihtiyaçları ve yapılarına ilişkin geniş bir tecrübeye sahiptir.

  Mirengi Yazılım'ın; Farklı sektörler için oluşturduğu özel çözümleri kullanarak yapılan ERP projelerinde, sektör bağımsız yapılan ERP projelerine nazaran hem zamandan hem de maliyetten ciddi oranda tasarruf etmek mümkün.

  Sektörel tecrübemiz, benzer sektörlerdeki projelerin uygulamalarında hızlı olmamızı ve müşterilerimizin Canias ERP ’nin uyarlanması aşamasında ciddi maliyet avantajı elde etmesini sağlar.