10 Adımda Neden Canias ERP ?

Bir şirketin giderek büyümesi, ihtiyaç duyduğu ERP sistemi gereksinimlerinin de giderek artmasına neden olur. Bu nedenle Canias ERP sisteminde açık, ölçeklenebilir ve uyarlamaya uygun bir sistem mimarisi mevcuttur. Bu mimari sayesinde, faaliyet süreçlerinin tasarlanmasında ve bir araya getirilmesinde sınırsız bir esneklik sağlanır. Standart bir genel çözümün kullanılması ve modüllerin birbirleriyle kapsamlı şekilde bağlantılandırılabilmesi, sistemin kullanıldığı şirkette yüksek bir veri tutarlılığının elde edilmesini ve şirketin güncel gelişmelere daha iyi tepki verebilmesini sağlar.

Orta ölçekli işletmeler, Canias ERP ’yi pazardaki en iyi ERP çözümlerinden biri olarak değerlendirdi.

Firmanız için en uygun sistemin pazar araştırmasını yaparken, size en büyük farkı esnek çözümler sunan firma sağlayacaktır. Esneklik bağlamında Canias ERP, testimizde en yüksek puanı alan tek yazılımdır. Kullanıcılar Canias ERP ‘yi, firmalarının ölçekleri, sektörleri ve lokasyonlarından bağımsız olarak herhangi bir ilave programa gerek kalmadan kendi iş süreçlerine kolayca uyarlayabilirler.”

*** GPS Kurucusu Warner Schmid’in Test Sonuçlarını Değerlendirmesi

Platform Bağımsız ve Çoklu Platform Kabiliyeti

Farklı veri tabanı ve işletim sistemlerinde çalışabilme ve düşük IT maliyetleri

Müşteri Memnuniyeti

Alman Merkezli Bağımsız Araştırma Kuruluşu Trovarit’in gerçekleştirmiş olduğu son iki “Müşteri Memnuniyeti” anketinde “En İyiler” arasında yer alıyoruz.

Ölçeklenebilir, Çoklu Firma, Çoklu Dil, Web Kabiliyeti ve Mobil Uygulamalar

Dünya çapında iş yapma imkanı, ilişkili firmalar, partnerlar, müşteriler ve tedarikçilerle kolay entegrasyon. Web ve mobil cihazlar üzerinden tam erişim ve kullanım kabiliyeti

Kullanıcı Dostu, Ergonomik Ara Yüzler

Sınırsız kişiye özel, tasarlanabilir ara yüzler

Tam Süreç Entegrasyonu ve Bütünleşik Sistem

Birçok modül – güçlü sistem, yüksek şeffaflık, izlenebilir ve basit süreçler, hızlı bilgi akışı, tutarlı veriler ve süreçlerde yüksek tutarlılık

Açık Kaynak Kodlu, Nesne Tabanlı Geliştirme Sistemi TROIA

Hızlı ve özgün uyarlamalarda yüksek esneklik.

Kolay Güncelleme

Akıllı yama ve versiyon takibi, müşteriye özel geliştirmelerin kolay ve hızlı güncellenmesi, düşük güncelleme maliyetleri.

Geniş Kapsamlı Fonksiyonelite

İhtiyaçların karşılanmasında daha yüksek başarı, sektöre özgü çözümler.

Açık Sistem Mimarisi

Üçüncü parti sistemlerle kolay entegrasyon, Canias ERP ara yüzleri içerisinde bütün data alanlarına erişim imkanı.

Entegre İş Zekası Uygulaması

Uygulamanın yapısı içerisinde hızlı, kolay ve akıllı analiz imkanı.